עיבוד תמונה

אחד הכלים הטובים ביותר להביע מסר באמצעות תמונה היא על ידי עיבוד תמונה במחשב. לא משנה אם מדובר בצלם הטוב ביותר או בדוגמנית היפה ביותר ואפילו בתינוק המתוק ביותר, שהרי על ידי עיבוד תמונה אנחנו יכולים לשנות את הרקע, ליצור ריכוך של התמונה או חדות של התמונה ואפילו לטשטש פגמים. כאשר מדובר בצילומים פרטיים, של בני משפחה, אנחנו בוודאי שלא נסתיר את הפגמים או נצמצם את ההיקפים כפי שעושים בעיבודי תמונה לצורכי פרסום ומסחר, אך אנחנו בהחלט יכולים לנצל את היתרונות של תוכנות עיבוד תמונה גם לצרכים הפרטיים שלנו.
האפשרויות של עיבוד תמונה:

 

• עיבוד תמונה על מנת ליצור אפקט מיוחד
• עיבוד תמונה על מנת לבצע תיקונים וריטושים של תמונות ישנות
• הוספה של כיתובים ואלמנטים גרפיים
• יצירה של קולאזים

 

רבים מן הלקוחות שלנו נהנים מעיבודי תמונה אשר מאפשרים להם לבצע חיתוכים של תמונה, התאמה של רקעים, משחקי אור וצל, יצירת מוטיבים בשחור ולבן ועוד. עיבוד התמונה הפך להיות חלק אינטגרלי מהליך הצילום, בעיקר אם אנחנו מתכוונים ליצור אלבום דיגיטלי, פוסטר גדול ואפילו תמונת קנבס.
גם כאשר מדובר בלקוחות עסקיים, אנחנו בהחלט עושים שימוש בעיבודי תמונה לצורכי פרסום, עיצוב גרפי של פליירים, פרוספקטים, ברושורים, מודעות פרסומיות ואפילו לצורך כרטיסי ביקור. האפשרויות הרבות של תוכנות לעיבוד תמונה מעניקות לנו את היכולת ליצור אין ספור וריאציות לתמונה אחת.
אנחנו מזמינים אתכם ליהנות ממגוון רחב של חבילות צילום בסטודיו, וכן פתרונות מגוונים של עיצובים גרפיים ושימוש בעיבודי תמונה למגוון של צרכים

 

הפתעות נוספות

-

צרו קשר

לקביעת פגישה
מלאו טופס זה ואצור

לפרטים:

050-4735944
בניית אתרים בוורדפרס לאוס בניית אתרים